WhatsApp

Müşteri

GENİŞ MÜŞTERİ AĞI

Destek

7/24 DESTEK

Kaliteli Ürün

Garantili ve Belgeli

Telefon

+90 541 894 41 41

MOLYKOTE

Dow Corning firmasının sürdürmekte olduğu çalışmaların sonucunda ortaya molykote ürünleri çıkmıştır. Bir motor yağı olan molykote özel yağlayıcı sektöründe zirve konumdadır.

Dow Corning firmasının sürdürmekte olduğu çalışmaların sonucunda ortaya molykote ürünleri çıkmıştır. Bir motor yağı olan molykote özel yağlayıcı sektöründe zirve konumdadır. Ürünün motor yağların da zirve de olmasının en büyük sebebi kalitedir. Kalitesi oldukça iyi olan ürünün kullanımı oldukça yaygındır. Diğer yağlayıcılarda böyle bir husus olmadığından dolayı molykote daha çok tercih edilmektedir. Oldukça kaliteli olan ürün kullanılan makinaların performansını da arttıracaktır.

Diğer yağların çıkamadığı seviyelere çıkarak yüksek performans gösteren yağlayıcıların tam ismi Molykote’dir. Sarf edilmekte olan enerjileri gerekli yerlerde kullanarak enerji tasarrufunun oluşmasını da bu yağlayıcılar sağlamaktadır. Enerjiden tasarruf etmemiz hem firma yetkililerin hem de çevre önemi açısından oldukça önemlidir. Tasarrufun yanı sıra ürün makinelerin kullanım ömrünü arttırmada da büyük rol oynamaktadır.

Müşteri

GENİŞ MÜŞTERİ AĞI

Destek

7/24 DESTEK

Kaliteli Ürün

Garantili ve Belgeli

Telefon

+90 541 894 41 41